Cztery smaczne, domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad i dwa podwieczorki. szkol

Wszystkie posiłki przygotowywane są w Przedszkolu, gdyż  na miejscu działa nasza własna, przedszkolna kuchnia. Nigdy nie korzystaliśmy i nie korzystamy z cateringu, ponieważ posiłki przygotowywane na miejscu są zawsze ciepłe i świeże, a także smaczniejsze i zdrowsze niż dania dowożone.  Uważamy, że w przypadku dzieci w wieku przedszkolnym sposób odżywiania i prawidłowo zbilansowana i zdrowa dieta, mają ogromne znaczenie dla ich dalszego rozwoju.  Możemy także czas wydawania posiłków oraz długość ich trwania dostosować indywidulanie do potrzeb różnych grup wiekowych.


Zapewniamy naszym przedszkolakom cztery smaczne, domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad i dwa podwieczorki.


Jadłospis jest bardzo urozmaicony, dostosowany do potrzeb żywieniowych dzieci, bogaty w owoce sezonowe i warzywa. Dzieci nie otrzymują podczas posiłków w Przedszkolu słodyczy, batonów, ciastek, słodzonych napojów gazowanych.

Uwzględniamy także zalecenia dietetyczne dla dzieci z alergiami pokarmowymi, dla takich dzieci przygotowujemy posiłki indywidualnie, po dokładnym omówieniu diety dziecka i ustaleniu jej szczegółów z rodzicami.

 

 
Fotolia 62402710 Sposilki