.

Zapraszamy dzieci z orzeczeniami
do naszej grupy terapeutycznej

Witamy w Bajkowej Krainie!

Bajkowa Kraina istnieje na warszawskim Mokotowie od 2002 r. i jest Przedszkolem o profilu językowym.

Proponujemy dzieciom bogaty program dydaktyczny, rozszerzony o urozmaicone zajęcia dodatkowe. Dzieci codziennie uczą się także języka angielskiego, rozwijają swoje pasje w klubach zainteresowań, uczestniczą w różnorodnych wycieczkach i spotkaniach z ciekawymi gośćmi. Bardzo dbamy o wszechstronny rozwój naszych przedszkolaków, staramy się tworzyć miejsce przyjazne dzieciom i ich rodzicom, gdzie każde dziecko jest ważne, a jego potrzeby zauważone.

Dzięki tym wszystkim atutom dzieci, które kończą nasze Przedszkole, są bardzo dobrze przygotowane do podjęcia nauki w szkole. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

ZERÓWKA

Zapraszamy Rodziców do zapisywania dzieci 6- letnich do zerówki, która zapewni bardzo dobre przygotowanie do podjęcia nauki w szkole. Zajęcia z j. angielskiego prowadzone przez native speakera.

ZAPISY DO 3-LATKÓW

Mamy jeszcze wolne miejsca w grupie 3- latków.

Najlepsza Bajkowa Drużyna z radością przywita

nowych Przedszkolaków! Serdecznie zapraszamy!

BAJKOWA SOBOTA

Kreatywne zajęcia
dla dzieci w wieku 2-4 latka.
Zajęcia odbywają się w jedną sobotę w miesiącu

WSTĘP WOLNY!

 
 

Nauka języka przez zabawę

Kiedy zacząć naukę języka

Uważamy, że naukę języków obcych warto rozpocząć jak najwcześniej, uczyć mogą się już nawet 2-latki. Dlatego właśnie od początku swojego istnienia nasze Przedszkole ma profil językowy

Program nauczania

Wspólnie z metodykami Szkoły Podstawowej Multischool opracowaliśmy specjalny program nauczania języka angielskiego dla dzieci począwszy od 2-go roku życia. Program ten jest zintegrowany z całościowym programem nauczania w przedszkolu i bardzo dobrze go uzupełnia

 
Scroll to Top